راهنمای خرید تشک رویال

گروه صنعتی رویال اصل مفتخر است با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا و پرسنل متخصص و خلاق خود مرغوب ترین تشک های طبی فنری و اسفنجی به همراه کالاهای جانبی اعم از محافظ تشک، تشک مهمان، بالشت، باکس و تشک های بیمارستانی را تولید کند.

این شرکت با در اختیار داشتن خظ کامل تولید تشک  همواره تلاش نموده با نگاهی به آینده و حرکت به سمت خودکفایی صنعتی محصولات هم سطح برترین های جهان عرضه کند تنها دارنده گواهینامه IMS در استان اصفهان

اکثر مردم تا جوان هستند به کار و کسب درآمد و پول می پردازند و وقتی پا به سن می گذارند پول ها را خرج می کنند تا سلامتی از دست رفته خود را به دست آورند.

تاکنون بیش از 160 بیماری و اختلال مرتبط با خواب شناخته شده است فشار خون بالا، بیماری قلبی، دیابت از نوع 2 و افسردگی عوارض کم خوابی در افراد است.

اکثر زمانی صبح ها به هنگام بیدار شدن  با رخوت و درد عضلانی مواجه می شوید احساس خستگی می کنید این علائم نشنان دهنده فرسوده بودن تشک تخت شماست که زمان تعویق آن رسیده است.

بر اساس تحقیقات عمر مفید یک تشک بین 7 تا 10 سال است.

تشک عامل ایجاد کمر درد نیست ولی تشک نامناسب قطعا تشدید کننده کمر درد خواهد بود.

صرف اینکه عنوان طبی به یک تشک اطلاق شود نباید شما را متقاعد به خرید نماید. به دلیل اینکه شما یک سوم عمر خود را در خواب سپری می کنید در هنگام خرید تشک به نکات زیر توجه کنید :

  1. تشک بر اساس ضمانت و قیمت نخرید، تشک باید متناسب با وزن شما باشد زیرا افراد با وزن بالا نمی توانند از تشک های با ساختار ضعیف استفاده کنند.
  2. مواظب خرید تشک های تقلبی باشید، این تشک ها بسیار سبک و ارزان قیمت تر از تشک های اسفنجی اند و بیش از یک سال عمر نمی کند.
  3. الزاما گرانترین تشک بهترین تشک نیست.
  4. دارای زیب برای قابلیت شست و شو می باشد.
  5. تشک های رویال دارای پیشوند و پسوندی نمی باشد.
  6. در هنگام خرید به شماره سریال مختص هر تشک، هولوگرام و گارانتی حک شده روی تشک دقت فرمایید.

 

ادمین
ارسال دیدگاه