تشک مناسب افراد سرمایی کدام است؟

تشک رویال اصفهان

تشک مناسب افراد سرمایی کدام است؟

قطعاً شما که اکنون در حال مطالعه مقاله هستید به فکر خرید تشک مناسب افراد سرمایی بوده و نمی‌دانید که برای خرید باید به سراغ کدام یک از انواع تشک‌ها بروید.

بلاخره طبیعت انسان‌ها با یکدیگر متفاوت است. برخی از افراد در عمده زمان‌های سال احساس سرد بودن داشته و این احساس در طول زمستان بیشتر می‌شود.

اما در مقابل افراد سرمایی، افراد گرمایی قرار گرفتند. شرایط این دو دسته کاملاً با هم متفاوت است و به جرأت می‌توان گفت که این افراد نمی‌توانند بر روی یک تشک بخوابند.

تشک رویال اصفهان

 

ما در این مقاله تشک مناسب برای افراد سرمایی را به شما معرفی خواهیم کرد. اما فراموش نکنیم بهترین خرید زمانی اتفاق می‌افتد که شما به برند‌های معتبر مراجعه کنید. تشک رویال یکی از بهترین برند‌های تولیدکننده انواع تشک طبی و غیر طبیع است که از نظر کیفیت مواد به کار رفته در تشک و حتی جنس پارچه، طبق استاندارد‌های جهانی عمل می‌کند.

بهترین تشک برای افراد سرمایی کدام است؟

زمانی که برای خرید تشک به نمایندگی ‌های تشک رویال مراجعه می‌کنید باید چند فاکتور را در نظر گرفته و البته به کارشناسان فروش نیز اطلاع دهید.

برای مثال:
– آیا شما یک فرد سرمایی هستید و یا اینکه طبیعت گرمی دارید؟
– وزن شما چقدر است؟
– آیا شما از مشکلات پوستی زیادی رنج می‌برید؟
– آیا در بدن خود مشکلی در قسمت مفاصل و ستون فقرات دارید؟
– و…

باید تمامی این اطلاعات با جزئیات در اختیار کارشناسان فروش تشک رویال قرار گیرد تا به راحتی بتوانند شما را برای خرید بهترین تشک برای افراد سرمایی راهنمایی کنند. در بین انواع تشک‌های موجود، تشک‌های مموری فوم برای افراد سرمایی بسیار مناسب هستند. اما اگر می‌خواهید بدانید که دلیل این پیشنهاد ما چیست، ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید.

چرا تشک مموری فوم برای افراد سرمایی مناسب است؟

با کمی تحقیق درمورد انواع تشک رویال متوجه خواهید شد که محصولات این برند بسیار متنوع بوده و این تنوع علاوه بر شکل ظاهری تشک، از نظر مواد به کار رفته در تشک نیز وجود دارد.

به همین دلیل است که در زمان خرید باید حتماً به کارشناس فروش بگویید آیا شما یک فرد سرمایی هستید یا گرمایی. ویژگی‌های تشک مموری فوم که باعث شده است گزینه مناسبی برای افراد سرمایی باشد عبارتند از:

1.مهترین مزیت تشک مموری فوم برای افراد سرمایی این است که گرما را در خود حبس می‌کند. با توجه به اینکه در ساخت این تشک از فوم استفاده شده و فوم جریان دمای بسیار پایین دارد، بنابراین می‌تواند کمترین گرما را در داخل خود نگه داشته و زمانی که شما بر روی تشک دراز می‌کشید، احساس گرما خواهید داشت. توجه داشته باشید آنچه باعث می‌شود افراد سرمایی از خواب لذت نبرند، سرد بودن اتاق و تشک است. در این صورت حتی اگر خسته هم باشید نمی‌توانید خواب آرامی داشته باشید.

 

2.شاید زمانی که می‌گوییم تشک مناسب افراد سرمایی تشک مموری فوم است این سؤال برای شما به وجود بیاید که با سفتی فوم چه کار کنیم؟ در لحظه اول زمانی که بر روی تشک خود دراز می‌کشید احساس می‌کنید که سطح آن بسیار سفت است ولی به خاطر داشته باشید که تشک مموری فوم به ‌دلیل کانتورینگ بدن باعث می‌شود که بعد از چند دقیقه بدن شما در بهترین حالت ممکن قرار گرفته و به هیچ عنوان احساس سفتی نداشته باشید.

 

3.برتری دیگر تشک مموری فوم برای افراد سرمایی این است که به دلیل همان کانتورینگ بدن، سطح تماس بدن را با تشک بیشتر کرده و شما احساس گرمای بیشتری خواهید داشت.

 

سخن پایانی

همانگونه که توضیح داده شد، تشک مناسب افراد سرمایی باید قابلیت نگه داشتن گرم را داشته و از طرف دیگر سطح تماس بدن را با تشک افزایش دهد.

این ویژگی‌ها را در تشک مموری فوم می‌توانید پیدا کنید. اما در ادامه فراموش نکنید که لازم است یک پارچه بسیار مناسب بر روی تشک بکشید که بدن شما را گرم نگه دارد. برای مثال پارچه ژاکارد یا پارچه‌های مخملی بهترین پارچه برای تشک افراد سرمایی خواهد بود.

در هر صورت شما با مراجعه به نمایندگی‌های تشک رویای می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. بعد از مراجعه به نمایندگی‌های این برند، کارشناسان فروش با شما درمورد وضعیت بدن، سلامت مفاصل و ستون فقرات و همچنین سرمایی و گرمایی بودن شما صحبت خواهند کرد تا بتوانند بهترین مشاوره را برای خرید تشک برای شما ارائه کنند.


 

مقاله “با انواع تشک آشنا شویم” را بخوانید که تصمیم گیری برای شما راحت تر شود.


 

 

ادمین
ارسال دیدگاه