تشک رویال اصفهان

تشک رویال اصفهان

خرید تشک یکی از مهمترین اقداماتی است که باید برای طراحی اتاق خواب انجام دهید. شاید این تصور برای شما به وجود آمده باشد که منظور از طراحی و تزیین دکوراسیون اتاق خواب، استفاده از زیباترین تخت خواب، وسایل دکوراتیو و بهترین سبک طراحی است ولی فراموش نکنید که در نهایت، طراحی داخلی باید منجر به آرامش و آسایش افراد گردد.

بنابراین خرید تشک رویال یکی از بهترین گزینه‌هایی است که کمک می‌کند شما بتوانید خوابی آرام را در اتاق خواب زیبای خود تجربه کنید.

خوشبختانه این برند نمایندگی‌های بسیار زیادی در سراسر کشور دارد. شما برای خرید تشک رویال اصفهان می‌توانید به نمایندگی‌های معتبر که در این استان وجود دارد مراجعه کرده و براساس شرایط خود بهترین تشک را انتخاب نمایید.

مزایای خرید تشک رویال اصفهان:

هنوز هم افراد زیادی هستند که همانند گذشته ترجیح می‌دهند تشک را خودشان درست کنند. در واقع آن‌ها مواد داخلی و تا پارچه روی تشک را خریداری کرده و به افرادی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه می‌کنند تا تشکی را براساس انتظارات و آنچه در ذهن دارند بسازند.

قطعاً این روش نیز می‌تواند مناسب باشد اما متأسفانه باید بگوییم افرادی که به صورت سنتی در زمینه تولید تشک کار می‌کنند، از استاندارد‌های جهانی باخبر نیستند.

 

آیا شما می‌دانید حتی سیستم فنر داخل تشک باید به گونه‌ای باشد که به فرم عادی ستون فقرات آسیب وارد نکرده و از طرف دیگر باعث انحراف بیش از حد آن نشود؟

 

در صورتی که در تشک‌های سنتی چنین قانونی رعایت نشده و اصلا فنر وجود ندارد. با توجه به آنچه که گفته شد در ادامه مقاله چند دلیل برای شما بیان می‌کنیم تا برای خرید تشک رویال اصفهان مصمم‌تر عمل کنید:

 • تشک باید ساختار مناسبی داشته باشد.

زمانی که می‌خواهید تشکی خریداری کنید حتماً در زمان خرید تست‌هایی انجام دهید تا میزان انعطاف‌پذیری آن را بررسی نمایید.

برای مثال با دست محکم بر روی تشک فشار وارد کنید. در صورتی که به راحتی فرورفتگی بر روی ان تشکیل شد، تشک مناسب نیست چون در زمان خواب بدن شما در داخل تشک فرو می‌رود و در مدت کوتاهی دچار مشکلاتی مانند کمر درد و گردن درد خواهید شد.

از طرفی سفتی بیش از اندازه تشک نیز مناسب نیست چون همی موضوع نیز آسیب‌هایی را به مفاصل و ستون فقرات وارد می‌کند.

برند رویال براساس استاندارد‌های جهانی برای ساخت تشک عمل کرده و چه در ساخت تشک‌های طبی چه ساخت تشک‌های غیرطبی، تمامی فاکتور‌های مورد نیاز برای حفظ سلامت ستون فقرات را در نظر می‌گیرد. بنابراین در صورتی که برای خرید تشک رویال اصفهان به نمایندگی‌های معتبر برند رویال مراجعه‌ کنید، فروشندگان در این زمینه کمک می‌کنند تا شما بتوانید بهترین تشک را در اختیار داشته باشید.

 • کیفیت و ماندگاری تشک رویال بسیار بالا است.

هر یک از انواع تشک‌ها طول عمر مفید خاص خود را دارند که این موضوع به عوامل مختلفی بستگی داشته و به همین دلیل است که عمر مفید تشک‌ها با یکدیگر متفاوت است. اما برند رویال از بهترین مواد و متریال برای قسمت داخلی تشک و لایه رویی آن استفاده می‌کند و به همین علت ماندگاری آن بیشتر خواهد بود. حتی اگر از تشک‌های فنری برای اتاق خواب بچه استفاده کنید و کودک شما بار‌ها بر روی آن بالا و پایین بپرد، ساختار فنر تشک رویال به راحتی از هم پاشیده نمی‌شود.

بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد، تشک رویال اصفهان دوام و ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت و در نتیجه شما برای سالیان طولانی‌تری می‌توانید از آن استفاده کنید.

 • امکان تعمیر و تعویض تشک رویال وجود دارد.

شاید شما در بین دوستان و آشنایان خود مشاهده کرده‌اید که بعد از خرید تشک دچار مشکلاتی شده‌اند. برای مثال متوجه می‌شوند که لایه روی تشک پاره شده و یا اینکه اندازه تشک و اندازه تخت همخوانی ندارد.

البته اگر از برند‌های معتبر همانند تشک‌ رویال خریداری کرده باشید قطعاً اندازه تشک‌ها استاندارد بوده و آنچه باعث مشکل شده است، غیر استاندارد بودن ابعاد تخت است. در هر صورت در این زمان نیاز است که تعمیراتی بر روی تشک انجام ‌گیرد. برند رویال در بین خدمات پس از فروشی که برای شما مشتریان عزیز جهت خرید تشک رویال اصفهان ارائه می‌کند، مسأله تعویض و تعمیر تشک را نیز در نظر گرفته است.

در صورتی که لازم باشد لایه رویی تشک، ساختار داخلی و حتی ابعاد آن تغییر کنند، می‌توانید به نمایندگی‌های تشک رویال در اصفهان مراجعه کنید تا اقدامات لازم را برای شما انجام دهند.

tell we


ارتباط مستقیم با مدیریت : 09130181918

 

 شعبه مرکزی : 03132233830 

 

خدمات پس از فروش : 09372666195  و 09134258527 و 09370323832  و  093328808866


از سوی دیگر با توجه به اینکه هر کدام از تشک‌ها عمر مفید خود را دارند، شما برای تعویض نیز می‌توانید به همین نمایندگی هم مراجعه کنید و با قیمت بسیار مناسب‌تری یک تشک رویال جدید را خریداری نمایید.

 • برای کالا‌های تولیدی، خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

برند رویال در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود، خدمات پس از فروش به مدت ۱۰ سال را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

همانگونه که گفته شد شما برای تعمیر و تعویض تشک می‌توانید به نمایندگی‌ها مراجعه کنید. حتی به تعویض تشک نیاز دارید، خدمات پس از فروش به کمک شما خواهد آمد زیرا شما می‌توانید با قیمت کمتر، تشک جدید در اختیار داشته باشید.

اگر عمر مفید تشک تمام نشده و تنها بافت داخلی آن مشکل دارد، برای تعویض و تعمیر آن اقدام نمایید. حتی می‌توانید از فروشندگان بخواهید مواد داخلی تشک را عوض کنند.

matress
royal matress
 • تشک رویال اصفهان دارای ضمانتنامه طولانی است.

یکی دیگر از مزایای تشک رویال اصفهان این است که شما کالایی با ضمانتنامه خریداری می‌کنید و در بازه زمانی اعتبار گارانتی هر گونه مشکلی که برای فروش به وجود بیاید را می‌توانید توسط نمایندگی‌های این برند مرتفع کنید بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت نمایید.

در صورتی که کارشناسان فروش تشخیص دهند امکان تعمیر تشک وجود ندارد برند رویال خود را موظف می‌داند بر ساس قواعد مندرج در ضمانت‌نامه، تشک را به صورت رایگان برای شما عوض کنند.

 • خوابی آسوده و راحت را با تشک رویال اصفهان تجربه کنید.

همانگونه که گفته شد تشک رویال براساس استاندارد‌های جهانی ساخته می‌شود. حتماً تا به حال این شرایط را تجربه کرده‌اید که بعد از خوابیدن بر روی یک تشک در هتل و یا خانه یکی از دوستان و نزدیکان، در عرض چند دقیقه احساس می‌کنید مشکلاتی همانند عرق‌سوز شدن و یا درد در ستون فقرات به سراغ شما آمده و خواب راحت را از چشمان شما می‌گیرند.

حتی اگر در اوج خستگی باشید در چنین شرایطی قادر به استراحت کردن نخواهید بود. این قبیل مشکلات اگر چه به ظاهر جزئی به نظر می‌رسند اما فراموش نکنید که در طولانی مدت  آسیب جدی به ستون فقرات شما وارد خواهند کرد.

بسیاری از افراد که اکنون مجبور هستند در جوانی بر روی تشک طبی بخوابد و دچار کمردرد شده‌اند، در کودکی بر روی تشک نامناسب خوابیده و همین موضوع ستون فقرات آن‌ها را تحت تأثیر قرار داده است.

این مشکلات در تشک‌ رویال اصفهان وجود نخواهد داشت. در واقع شما مطمئن هستید که این تشک براساس معیار‌های سلامت جهانی ساخته شده و تمامی افراد می‌توانند بدون نگرانی از بابت درد مفاصل و آسیب به ستون مهره‌ها، بر روی آن دراز بکشید.

 • تنوع تشک رویال اصفهان بسیار زیاد است.

تشک رویال اصفهان علاوه بر اینکه در ابعاد مختلف برای تخت‌های یک نفره و دو نفره ساخته می‌شود، از نظر مواد به کار رفته در تشک، نوع پیکربندی و جنس پارچه نیز متنوع هستند و همین موضوع باعث می‌شود که افراد با قدرت خرید مختلف بتوانند بهترین تشک را خریداری کنند.

البته فراموش نکنید که تمامی تشک‌های رویال براساس استاندارد‌های جهانی ساخته شد و بنابراین حتی اگر تشک ارزان قیمت بخرید مطمئن هستید که سلامت ستون فقرات شما حفظ خواهد شد.

 • پارچه‌های تشک رویال اصفهان بسیار مناسب هستند.

لازم است بدانید که برند رویال عمدتاً از پارچه ژاکارد برای روی تشک استفاده می‌کند. این پارچه چند مزیت بسیار مهم دارد. پارچه‌هایی که برای تشک و حتی برای دوخت و دوز لباس استفاده می‌شوند عمدتاً براساس رنگ‌های شیمیایی طراحی شده و همین رنگ‌ها به مرور زمان باعث بروز عارضه‌های پوستی می‌گردند. از سوی دیگر زمانی که این پارچه‌ها را می‌شویید رنگ آن‌ها به تدریج از بین رفته و کیفیت پارچه افت می‌کند. در صورتی که چنین مشکلی در پارچه ژاکارد وجود ندارد. در واقع طراحی‌هایی که بر روی پارچه ژاکارد مشاهده می‌کنید در اثر تار و پود خود پارچه بوده و به وسیله رنگ ایجاد نخواهد شد.

بنابراین سلامت پارچه حفظ شده و در اثر شستشو، رنگ آن از بین نمی‌رود و طول عمر آن بسیار زیاد خواهد بود.

 • تشک رویال اصفهان مورد حمله حشرات قرار نمی‌گیرد.

بار‌ها با مشتریانی برخورد داشته‌ایم که از ورود حشرات داخل تشک گلایه کرده و به همین دلیل تصمیم گرفته‌اند که به سراغ تشک ‌رویال بیایند.

لازم است بدانید که اولاً تشک رویال در انتخاب لایه رویی تشک به گونه‌ای عمل کرده که نسبت به حشرات بسیار نفوذناپذیر باشد. از سوی دیگر مواد به کار رفته در تشک از یک سو کاملاً طبیعی بوده و از سوی دیگر رایحه‌هایی که باعث جذب حشرات می‌شوند را ندارد. حتی این مواد دافع حشرات نیز به حساب آمده و بنابراین با خیال آسوده می‌توانید تشک بسیار مناسب را خریداری کنید که به هیچ عنوان امکان رشد و زندگی حشرات در داخل آن‌ها وجود نخواهد داشت.

 • خرید تشک رویال اصفهان بسیار مقرون به صرفه است.

شاید زمانی که به نمایندگی‌های تشک رویال در اصفهان مراجعه کرده و قیمت کالای خواب را بررسی کنید از نگاه شما این قیمت بسیار گران به نظر برسد و این گفته که قیمت تشک رویال مقرون به صرفه است، زیر سؤال برود اما اجازه دهید از جنبه‌های دیگر این موضوع را بررسی کنیم.

همانگونه که گفته شد کیفیت تشک رویال بسیار عالی بوده و از استاندارد‌های جهانی برخوردار است. همین موضوع باعث می‌شود طول عمر مفید تشک افزایش یابد. همین موضوع نشان‌دهنده مقرون به صرفه بودن تشک است. اگر به سراغ تشک‌های بی‌کیفیت بروید تنها به این دلیل که از نظر قیمت بسیار پایین‌تر هستند، هزینه خود را به هدر می‌دهید چون در عرض یک تا دو سال مجبور هستید دوباره برای خرید تشک استاندارد هزینه کنید.

تشک رویال اصفهان
royal mattress

برای خرید تشک رویال اصفهان چکار کنیم:

در صورتی که با مطالعه این مقاله تصمیم گرفته‌اید تشک رویال اصفهان را خریداری کنید چند فاکتور بسیار مهم را در نظر داشته باشید تا بهترین خرید نظر شما نصیب شما گردد:

 • در اولین قدم لازم است که به نمایندگی‌های معتبر تشک رویال در اصفهان مراجعه کنید. توجه داشته باشید که اسم برند رویال هیچگونه پیشوند و پسوند‌ی نداشته و در نتیجه نباید فریب شرکت‌هایی را بخورید که با اسم برند رویال برای خود کسب و کاری راه انداخته‌اند. از ابتدا نمایندگی‌های معتبر را شناخته و سپس برای خرید تشک می‌توانید ابتدا به صورت غیر حضوری و در نهایت به صورت حضوری مراجعه کنید. کارشناسان ما به صورت آنلاین در خدمت شما هستند تا براساس آنچه در نظر دارید بهترین تشک را به شما معرفی کنند.

 

 • در صورتی که قصد دارید تشک طبی بخرید قبل از هر چیز باید به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا وضعیت ستون فقرات و مفاصل شما مورد بررسی قرار گیرد و مشخص شود که کدام یک از انواع تشک طبی رویال برای شما مناسب است.

 

 • در زمان خرید حتماً تمامی قسمت‌های تشک را با دقت مورد بررسی قرار دهید. به هر حال ممکن است در خط تولید آسیبی به بافت تشک وارد شده باشد که از چشم فروشندگان به دور باشد. حتی زیپ روکش تشک را نیز کنترل کنید و با باز کردن آن از تمیز بودن قسمت‌های داخلی مطمئن شوید.

 

 • از فروشنده بخواهید گارانتی مربوط به تشک رویال اصفهان را در اختیار شما قرار داده و با مهره مربوط به این برند، تأیید کند. تاریخ این نوع گارانتی باید از زمان فروخته شدن تشک فعال گردد.

 

 • قبل از اینکه تشک را خریداری کنید حتماً ابعاد تخت را اندازه‌گیری نمایید تا اگر مطمئن شدید که اندازه تشک رویال اصفهان با تخت شما همخوانی ندارد قبل از اینکه تشک را به خانه ببرید تعمیر آن انجام گیرد.

 

 • فراموش نکنید که تشک رویال اصفهان باید دارای کالا‌های جانبی همانند روکش محافظتی و سایر کالا‌ها باشد. اقلامی که با این تشک همراه است را با دقت بررسی کنید که کمی و کاستی نداشته باشد.

 

تبلیغات : بازرگانی سیپک مرکز فروش لپ تاپ استوک و کامپیوتر دست دوم در ایران با گارانتی 1 ساله

ادمین
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه